ESWT (Beden Dışı Şok Dalga Tedavisi) SERTLEŞME SORUNU NEDIR?

  • Başarılı ve sürdürülebilir bir sertleşme için damarlar aracılığı ile penise giren kan miktarında artış gereklidir. Penise gelen damarların çeşitli nedenlere bağlı olarak daralması neticesinde sertleşme için yeterli miktarda kanın penise girememesi sonucu sertleşme sorunu ortaya çıkmaktadır.

 

  • Sertleşme Sorunu olarak bilinen İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon), cinsel ilişki için gerekli sertleşmeyi başlatamama veya  sürdürememe durumudur. Damar hastalığı veya diğer bilinen adıyla Damar Sertliği, Sertleşme Sorunu görülen kişilerin %70’inde alta yatan nedendir. 

 

  • Damar hastalıkları arasında en yaygın olanları Kalp Koroner Arter Hastalığı ve Şeker Hastalığıdır, ancak damarları tutan tüm hastalıklar beraberinde Sertleşme Sorunu ile ortaya çıkabilir. Kalpte koroner damarları etkileyen Damar Sertliği aynı zamanda vücudun bütün diğer damarlarını da etkilemektedir, penis damarları da bunlardan biridir.

 

  • Damar hastalıkları arasında çok yaygın olan hastalıklardan bir diğeri Şeker Hastalığıdır. Şeker Hastalığı vücudun tüm ince kılcal damarlarını tutan bir hastalıktır, buna penis damarları da dahildir. Bu nedenle Şeker Hastalarında erken ya da geç dönemde mutlaka Sertleşme Sorunu görülür.

 

  • Damar hastalığı ya da Damar Sertliğini tetikleyen ve ilerleten diğer etkenlerin en önemlileri sigara kullanımı, kanda kolesterol ve lipid yüksekliğidir.

 

  • Ayrıca, çeşitli hastalıkların tedavilerinde kullanılan birçok tıbbi ilacın yan etkisi olarak Sertleşme Sorunu sık olarak görülmektedir. Bu ilaçların listesi için Tıklayınız…

 

  • Sertleşme Sorunu bilinenin aksine çok sık görülen bir şikayettir. 40 yaşın üzerinde her 3 erkeğin 2’sinde aralıklı veya devamlı olarak görülmektedir.

 

  • Sertleşme Sorunu farklı derecelerde kendini gösterir. ED1000 tedavisinin planlamasında Sertleşme Sorununun derecesinin belirlenmesi büyük önem taşımaktadır. Hafif ve Orta derece hastalarda 6 seans ED1000 tedavisi ile başarı sağlanırken, Ağır derece hastalarda 12-24 seans ED1000 tedavisi ile başarı sağlanmaktadır.

 

ED1000 TEDAVISI NEDIR?

Düşük Yoğunluklu Şok Dalga Tedavisi son 10 yıldır kalpte iskemik kalp hastalığı tedavisinde başarı ile kullanılmakta ve yeni damar oluşumuna neden olarak kanlanmayı artırmaktadır. Aynı teknoloji bu defa ED1000 cihazı ile dünyada ilk defa  artık peniste de kullanılmaya başlanmış, peniste yeni damar oluşumu sağlayarak kanlanmayı artırması sonucu sertleşme sorunu tedavisinde yeni bir devrim yaratmıştır. 

ED1000 Tedavisinin en önemli farklılığı  AĞRISIZ, LOKAL OLARAK VE SORUNUN ANA NEDENİNİ  KÖKÜNDEN ÇÖZEN bir tedavi imkanı sunmasıdır.

ED1000 Tedavisi bitiminden yaklaşık 1 ay sonra PENİS KALINLIĞI da ARTMAKTADIR … (*)

(*) Kişisel farklılklar olabilir.

ED1000 TEDAVISI NEDIR?

ED1000 TEDAVISI ILE SKORUNUZ NASIL DEĞIŞECEKTIR?

ED1000 TEDAVISI ILE SKORUNUZ NASIL DEĞIŞECEKTIR?​-2
buyuk_24aefac

Ağır Hastalar : İlk 12 seanslık tedaviye cevap vermeyen Ağır hastaların yarısı ikinci bir 12 seanslık ED1000 tedavisine cevap vermektedir.(*)

 (*) Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.